رویه بازگردانی کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه خرید قهوه باندولینی بوده است و  در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت فروشگاه باندولینی، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 3 روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند.  

شرایط بازگردانی کالا

استفاده از 3 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر محصول خریداری شده از باندولینی، ایراد یا اشکال بهداشتی و غیره داشته باشد؛ این مشکل باید حداکثر تا 3 روز پس از دریافت کالا، به فروشگاه باندولینی اطلاع داده شود. طبیعتا لازم است پاکت محصولات تا پایان 3 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌ پذیر است که کالا در پاکت خود فروشگاه باندولینی بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش با کالا از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌ بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. پس استفاده از سرویس بازگردانی کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به با کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. اگر کالا خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد. آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش با کالا از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

انصراف از خرید:

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود؛ انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به محصولی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌ بندی اولیه، پلمب، و برچسب‌ ها  امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. همچنین حداکثر زمان برای استفاده از سرویس انصراف از خرید تا 24 ساعت بعد از دریافت محصول است. توجه : از آنجا که با کالا یک وب‌ سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود). – اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع ‏‌تر در سایت نسبت به لغو سفارش اقدام گردد. اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌ های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و با کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

تماس با باندولینی

تیم پشتیبانی باندولینی از طریق راه های ارتباطی زیر آماده پاسخگویی میباشند.

آدرس شعبه اصلی

همدان،استادان،ابتدای بلوار کاج

تلفن

0922-809-8646

ایمیل

bandoliniteam@gmail.com

صفحه تماس با ما